Dawanie drugiego życia starym meblom to nasza specjalność. Wkładamy w to całe serce i duszę!  Działamy w myśl zasady nie kupuj – odnawiaj i bardzo cieszymy się z każdego uratowanego krzesła lub fotela. Przy renowacji mebli najlepsze jest to, że nie dość, że sami możemy wybrać jakąś super tkaninę to jeszcze dbamy o środowisko! Same plusy!!!

meble prl po renowacji

Jeśli masz jakieś krzesło, fotel lub pufę do odnowienia lub zwyczajnie znudził Ci się wygląd Twoich mebelków, zgłoś się do nas a my chętnie podejmiemy się ich metamorfozy! Odnawiamy nie tylko krzesła i fotele z lat 50-tych, 60-tych i 70-tych, przez nasz ręce przeszło wiele młodszych mebli w nietypowej formie.

W naszej pracowni posiadamy dużo próbników materiałów dzięki którym na żywo możesz zobaczyć kolor i poczuć fakturę tkaniny. Doradzimy Ci również jaką wybrać nową barwę drewna po usunięciu starych powłok lakierniczych.

Nie masz żadnego mebla do odnowienia? Nic straconego! W naszym sklepie internetowym znajdziesz meble PRL gotowe do zakupu. Wystarczy jeden “klik” i fotel lub krzesło z lat 50-tych, 60-tych, lub 70-tych powędruje prosto do Ciebie!

Polecamy się i zapraszamy serdecznie do kontaktu! 

Nowohuckie Renowacje zbierają datki na Domy Dziecka! Wesprzyj naszą zbiórkę na SięPomaga.pl i pomóż potrzebującym! :)

X